Ahşap Saksıda Yeni Trend

Evlerinizi süsleyen çiçekleriniz için yepyeni alternatifler üretiyoruz. Ahşap saksılar hem çiçekleriniz hem de sizler için vazgeçilmez hale gelecek. Görsellik açısından da sizleri büyüleyecek olan ahşap saksılar; farklı desen ve modelleriyle sizleri mest edecek. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız kalitede ve fiyatta olan ahşap saksılar; balkonlarınızı, bahçenizi ve evinizin dört bir yanını süsleyecek.

Yüzde 100 doğal malzemelerden üretilen ahşap saksılarımız ile çiçekleriniz rahat edecek. Plastik ve doğal olmayan malzemelerden üretilen eski saksılarınızın tamamını bir kenara bırakın ve kendinizi doğallığın kollarına bırakın. Size özel ürettiğimiz ahşap saksılarımız ile evleriniz, bahçeleriniz, balkonlarınız ve teraslarınız süslenecek. Balkonlarınızın vazgeçilmez süsleri arasında yer almaya aday ahşap saksılarımız tüm dostlarınızı kıskandıracak. Ağacın kendi doğal renginin yanı sıra istenilen renklerde boyayabildiğimiz ahşap saksılarımız tam size göre…

Ayrıca ahşabın kullanımı son derece kolaydır. Muhafaza ettiği bitki ve ağaç için bulunmaz bir koruyucu durumunda olan ahşap saksılarımız ile çiçekleriniz büyüyecek ve serpilecek. Ahşap saksılarımız için özel koruyucularımız sayesinde çiçeklerinizi suladığınızda etrafa sular saçılmayacak ve onları temizlemek zorunda kalmayacaksınız.

Size özel modeller, renkler ve desenler ile özel ölçü ve istenilen ebatlarda üretilen ahşap saksılar iç ve dış mekanlarınızı süslemekle kalmayacak; sizlere doğal ve sağlıklı bir güzellik sunacak.  Sizler de plastik, sağlıksız ve modası geçmiş saksılardan kurtulmak için acele edin.